Mott’s/Rice Krispie Deal @ Randalls

August 25, 2010

Heading to Randalls?  Check out this deal while you’re there. You need to find 2 coupon booklets in the store to complete the deal. Make a Muscle and Fuel for School.  Here’s how to get 12 items for under $5!

Buy (6) Motts Apple Juice – $2 each
Buy (4) Kelloggs Rice Krispies Treats – $2.49 each
Buy (2) loafs of Safeway Bread – $1.49 each?

Total: $24.94
FREE Rice Krispies PROMO
$2/1 Mott’s Coupons in Make a Muscle Coupon Booklet
$2 off store bread wyb 2 Krispies from Fuel for School Booklet
$4.98/12 items = $0.42/item

Thanks My Vegas Mommy!

Leave a Comment:

All fields with “*” are required

Leave a Comment:

All fields with “*” are required